Kjer bi se Texas uvrstil med olimpijske medalje, če bi bila država njegova lastna država

• Feb 05, 2020
click fraud protection

Uredniki Country Living izberejo vsak predstavljeni izdelek. Če kupite od povezave, bomo morda zaslužili provizijo. Več o nas.

Če bi bila Teksas lastna država - kar je, bodimo iskreni, za mnoge od nas, - bi zasedla osmo mesto med številom olimpijskih iger 2016 z 42 skupnimi odličji.

To pomeni, da ima država Lone Star več medalj kot Kanada (22). Države, kot so Avstralija (29), Italija (28) in Španija (17), se nočejo uvrstiti niti v kakšno tekmo med štetjem medalj s Teksasom. Oh, in država gostiteljica Brazilija (19)? Hvala za vse vaše medalje.

26 zlatih medalj športnikov s teksaškimi vezmi, brez upoštevanja medalj iz drugih zveznih držav, bi se uvrstilo na tretje mesto, le za ZDA (46) in Veliko Britanijo (27).

Seveda, če bi odvzeli vse medalje Združenih držav Amerike, ki so jih osvojili Teksanci, bi Teksas prestopil tudi ZDA. Vendar pa spet Teksašu pripisujemo tri zlate medalje za osvojitev moškega košarkarskega prvenstva in dve za osvojitev ženskega košarkarskega naslova. Karkoli že, norci. Teksas za vedno.

instagram viewer

Z všečki Simone Biles, Simone Manuel, Kerron Clement, DeAndre Jordan, Jimmyja Butlerja, Brittney Griner in Sarah Robles vsi ki prihajajo iz Houstona, veliko držav se ne bi želelo ukvarjati s številom medalj H-Towna 10 zlatov, dveh srebrnikov in dveh bron.

Univerza v Teksasu je imela lepo odličje z devetimi zlaticami, srebrom in dvema bronoma. Longhorns je v plavanju pograbil pet zlatih medalj in še tri v dirkališču.